| Isabellblablabla a întrebat:

Hi >TPU!:D< As vrea si eu sa stiu cum imi pot confectiona singura o bentita/cordeluta cu funda a la Lady GaGa in genul acesta : http://www.google.ro/......tp?/imgres 20&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=249&vpy=18&dur=40&hovh=271&ho vw=186&tx=104&ty=141&ei=o4N5TPCHNJH54Abl1YHcAQ&oei=o4N5T PCHNJH54Abl1YHcAQ&esq=1&page=1&ndsp=29&ved=1t:429, r:1, s:0&biw=1024&bih=675, insa mai mica;)) si nu neaparat din acelasi material.Sau macar o fundita pentru par, nu in mod special bentita.Multumesc mult! Dau fundita! :)

Răspuns Câştigător
| Mihaela_1499 a răspuns:

Buna.
Poti sa iti iei o bentita si dintr'un siret colorat [ fucsia, verde crud, galben isteric ] faci o fundita si o lipesti.
Se poarta daca nu vrei sa iti iei gata facuta.
Cu drag, Diana.