| anonim_4396 a întrebat:

Hi TPU! Incurand vine banchetul la clasa a VIII-a si eu nu stiu ce rochie sa imi iau... Imi plac mult rochiile tip baby doll, dar am aripioare si nu prea arat foarte bine, mai ales ca nu au bretele. Aveti vreo alternativa la rochia baby doll dar care da imi acopere aripioarele.
P.S. acestea sunt rochiile baby doll http://www.google.com/......tp?/imgres

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Pai rochiile de acest gen tocmai asta fac. Aripioarele sunt in solduri deci rochia le acopera.

| capricc a răspuns:

Uite aici peste 40 de modele de rochii pentru orice buzunar (de la 60 lei din outlet la 900 lei de la Nissa), pentru orice conformatie si preferinte (lungi, scurte, vaporoase, paiete, dantela, sifon etc) http://fucsia.ro/......lii-buget/

| AlexandraM888 a răspuns:

Nu stiu ce intelegi tu prin aripioare, dar aripioarele se fac in talie de obicei iar rochiile babydoll tocmai pentru asta sunt facute, sunt stramte sub sani si largi in jos tocmai pentru a masca partile inestetice ale burtii, rochiile babydoll avantajeaza persoanele cu probleme de greutate mai ales pentru ca mascheaza zonele cu grasimi atat din talie cat si din zona coapselor, asa ca parerea mea este ca poti opta pentru orice rochie baby doll!