| offline a întrebat:

Hi! love struck. La sfarsit de an, la mine in scoala, de fiecare data toti vin imbracati mai nu-stiu-cum thinking Eu am ramas in pana de idei straight face. Daca puteti sa-mi dati niste sfaturi cu ce as putea sa ma imbrac v-as ramane recunoscatoare love struck. Nu vreau sa ma ``impodobesc`` cu cine-stie-ce thinking dar sa fiu imbracata cu bun gust si in acelasi timp si ``la moda`` big grin. Multumesc! :*

5 răspunsuri:
| gagafan a răspuns:

Ai putea lua o camasa, se gasesc la magazine de diferite culori si modele si sunt super cute; x cu niste balerini sau pantofi thinking si pantaloni negrii sau blugi. Poti incerca si o fusta thinking

fundita?batting eyelashes

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Rochita alba pana la genunchi, balerini albi si parul lasat liber, pe spate. Fara "margarine" pe ochi.

| asdfghgiklgk a răspuns:

Eu as recomanda un sacou (din acela pentru fete, cum este in TNT) fiindca arata si elegant si trashy in acelasi timp, cu un maieu alb sau un tricou cu inscriptie (scris sau ceva de genul dar nu stelute si alte chestii creepy) -nu culori fluorescente; pe sub, blugi skinny si balerini negri. In par o funda, sau ochelari de soare. Daca nu iti place ideea, incearca o rochie cu model floral alba, usoara, care o poti purta si pe timpul verii, cu sandale gen romane negre, si cu geanta neagra. Parul lasa-l liber, sau impleteste-l intr-o coada rebela pe o parte (daca e lung). Ca machiaj, as spune tus, o linie subtire, cu codita, si un ruj nude.

| Alexandraaa_8011 a răspuns:

Sunt de acord cu ohxtheox. Poti incerca si o fusta in carouri intr-o anumita nuanta, pe care o asortezi cu o camasa, o cravata care sa mearga, poti lua si niste sosete pana la genunchi sau daca nu tenisi inalti.
Ai putea construi o tinuta si pe baza unor jampieri sau preferata mea, ai putea sa iti cumperi o fustita flu-flu colorata, sa iti iei un tricou intr-o singura culoare care sa contina una din culorile de pe fusta, ciorapi colorati:Xintr-o singura culoare si tenesi sau daca nu balerini. Sper ca am fost de ajutor

| offline explică:

Multumesc tuturor :*! Voi tine cont de sfaturile voastre :*!