| Dollicious a întrebat:

Http://avon-cosmetice.com/......1-27072011

Care din ele miroase mai frumos?

Răspuns Câştigător
| Noname_4934 a răspuns:

Pur blanca e dulce.mie nu imi place
pasion dance e intepat, miroase a samburi de cireasa amara, nu e prea potrivit pentru vara
ala albastru e usor
iar de ala roz nu stiubig grin

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Depinde ce parfum îți palce, oriental/floral/citric/fresh!
Pa, pa.

| Ririru a răspuns:

Le stiu pe toate! Mai e pana apare brosura asta, oricum. Mie-mi place foarte mult Simply Because, Windscape, Pur Blanca Blush. Pur Blanca Blush este putin mai dulce decat celelalte.

| deutSa a răspuns:

Passion dance miroase foarte frumos l-am avut de cel putin 3 ori

si pur blanca blush miroase dulce happy

| Dollicious explică:

Ma scuzati, am gresit linkul, parfumurile se gasesc la pagina 24-25big grin

| scorpiutza93 a răspuns:

Cel roz simply because il am eu.mie imi place cum miroase(a bomboane, vanilie nu pot sa'mi dau seama dar e superwinking ):*