| anonim_4396 a întrebat:

Http://edy-smecheru96.hi5.com acesta e hi5 meu vreau sa va intreb dupa parerea voastra eu spre ce dau spre emo sau spre cocalar la haine ma imbrac rock triocuri cu trupe da ma cam nelinisteteste gandu asta nu stiu de ce cei drept mi s-a zis o data ca sunt cam intre eu ascult numai rock dinasta emo mai ales trupele screamo nu va luati dupa numele de la hi5(adresa) toate alea faine erau luatedeci dupa parerea voastra spre ce tinde lookul meu emo cocalar sua intre? eu as zice ca emo...

9 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Semeni cu fostul meu coleg de bancă big grin
Poate o tentativă de emo... un sfat:lasă moda şi fii cum vrei tu să fii.

| marrr a răspuns:

Imi place intrebarealaughing emo sau cocalarlaughing. pai acum nu pot sa-ti vad profilul, pentru ca este privat. Probabil ca l-ai facut asa intre timpthinking In fine, daca imi dai accept revin. Tare intrebarea

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Emo mai putin, da nici cocalar nu pari... poate rocker?

| MoreTime a răspuns:

1. Scrisul e de incultbig grin Foloseste domle si punctul, semnul intrebarii/exclamarii etc. pentru ca cu greu am inteles ce vrei sa spui.
2. Poze de Emolau
3. Titlu hi5 de cocalar
Esti intre si de toate

Răspuns utilizator avertizat
| rixu` e fan UCV [:x] a răspuns:

Rockerwinking

| Anonim_3812 a răspuns:

Daca porti un hanorac in patratele nu esti emo.Sunt curios daca macar stii macar ceva despre Iron Maiden "hard rockere". Parere personala:esti cocalar/fake emo/rocker wanna be/neexclus asculti si manele.Conteaza atitudinea nu hainele, degeaba vrei sa pari ce nu esti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cocalar.clar. daca incepe cu smecheru.laughing

| androoh a răspuns:

laughing. Dupa chestia cu "smecher" pari cocalarbig grin

Scz, dar nu imi plac chestiile aleabig grin

Dupa pozele facute rocker/rapperhappy

Mie mi se pare ca emo nu ai putea fihappy

Freza nu ai.
Tinute nu aihappy
Deci pari un rocker sau rapperbig grin