| Ada_1217 a întrebat:

Http://www.blackhawknet.com/login.html Acest site este fake?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că este ceva suspect, acolo scrie să-ţi indroduci ţara, judeţul, strada, toate astea.Mai bine cumpără de pe site-uri de care eşti convins că nu te vor fura.Nu ştii ce se poate întâmpla.Cu ajutorul datelor cu care te-ai înregistrat pe site-ul lor mulţi îţi pot face rău,mai bine cumperi un lucru pe loc, convins că e ceea ce-ţi trebuie, decât să cumperi de pe site-uri în care o rochie sau o fustă, etc. în poză arată suberb, dar pe tine nu.