| Stratovarius a întrebat:

Http://www.pullandbear.com/webapp/wcs/stores/servlet/cat egory/pullandbearro/en/pullandbear/29064/NEW%2BPRODUCTS? NEWCOLLECTION#/1111285/BASIC SWEATSHIRT ...caut jackete de genul numai ceva mai ieftine. undeva pe okazii sau pe alt site..ma puteti ajuta, funda! mersi

2 răspunsuri:
| georgiana967 a răspuns:

Nu merge linkul, mai pune-l odata

| Stratovarius explică:

Http://www.pullandbear.com/webapp/wcs/stores/servlet/cat egory/pullandbearro/en/pullandbear/29064/NEW%2BPRODUCTS? NEWCOLLECTION#/1111285/BASIC SWEATSHIRT