| sweetGhost25 a întrebat:

Http://www.royalmewigs.com/......owles1.jpg

Exista asa vopsea de par? si daca da, ce marca?
Aici in poza Beyonce nu stiu daca e parul ei natural vopsit, ca din cate am inteles ea poarta paricuri din par natural.

2 răspunsuri:
| dyabolic a răspuns:

Sunt suvite cu mai multe nuante de blond. Doar la coafor iti poate iesi ceva de genul asta.

| Bondarel99 a răspuns:

Nu stiu ce poarta Beyonce, dar nuanta este un fel de blond auriu inchis(asa il am si eu), iti poate iesi culoarea daca folosesti o vopsea cu tonuri calde care pe un par mai inchis, iese blond cu reflexe aurii, daca ai parul inchis la culoare ia-ti un blond deschis(dar in niciun caz cenusiu sau culori reci) si o sa-ti iasa ceva asemanator.
Cam asa
http://www.google.ro/......tp?/imgres