| iricool1996 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=MO-1fa8spgg

Ce parere aveti despre accentul ei? Dar despre haine? Cum va simtiti(eu ma simt incredibil de saraca)?

Răspuns Câştigător
| happyendings a răspuns:

OMG! Bn,are haine multe, dar la ce ii folosesc? Sa dea putin din fund ca sa apara pe coperta unei reviste. Poate are haine, dar stii ca nu prea are minte? Cei de la reviste fac misto de ea de cel putin 10 ani.Scz daca iti place Paristongue

2 răspunsuri:
| Mirunaaaa a răspuns:

Nu ar trebui sa te simti saraca doar pentru ca ai vazut unele vedeoclipuri.Nu trebuie sa ai 1000 de perechi de pantofi si 10000 de bluze ca sa te simti bogata.Bogatia se exprima in multe feluri(nu doar prin felul material) si parerea mea este ca acea domnisoara este cam fitoasa...este doar parerea mea.

Bye!happy

| DdDiX a răspuns:

Imi place accentul ei, dar sa fim seriosi vedetele nu au pe ce cheltui nu? adica hai sa fim seriosi nici eu nu as putea purta asa multe incaltari:o
si sincer vorbind zic si eu ca tine "ma simt foarte saraca" ...ma gandesc :nu vrea sa doneze cateva?laughing