| madDa_1471 a întrebat:

Hyy:* dupa ce imi indrept parul (cu placa) la varfuri nu sta drept mult timp. cu ce sa ii dau? ce crema? ce sa ii fac? p. s. nu vreau in fiecare zi sa mi`l fac cu placa:d. Fundita. Msss:X

3 răspunsuri:
| pysycutza20 a răspuns:

Buna. am eu rezolvarea. ia un catalog de la Avon, si cauta ceara spray care iti fixeaza parul si ii da si stralucire. itit dau si codul ca sa nu iti fie prea greu sa il gasesti: 17053. sper ca te-am ajutat

| anaasmilee a răspuns:

Pai trebuie sa ti-l indrepti de mai multe ori si oricum nu sta foarte mult pentru ca mai ales noaptea cand dormi ti se onduleaza. sau te poti duce la coafor sa iti spuna! laughing fundita?laughing