| 93Anna93 a întrebat:

Ieri m-am tuns bob si nu pot sa zic ca imi pare rau,dar mi-am dat seama ca nu prea stiu cum sa imi aranjez parul dupa ce ma spal pe cap.Tipa de la coafor mi-a explicat cum sa il ondulez cu difuzorul, dar o prietena mi-a zis ca parul meu capata prea mult volum si ar trebuie sa il aranjez altfel. Deci astept ceva sugestii de aranjare(mentionez ca nu mai am placa,deci trebuie sa fie un mod de ma aranja fara ea).Dau funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Mai bine cauta tutoriale pe youtube, vei vedea exact ce trebuie sa faci si cum. Imediat dupa baie, orice par capata volum, al meu pe urma se aseaza si fara placa happy Bafta!

3 răspunsuri:
| Beiibii98 a răspuns:

Cum iti ondulezi ma parul cu difuzorulrolling on the floor?

| 93Anna93 explică (pentru Beiibii98):

Daca tu nu stii cum se onduleaza parul cu difuzorul sau daca nu stii ce e ala difuzor, nu e problema mea. Daca ai un raspuns folositor il poti scrie, daca nu e mai bine sa taci pentru ca altfel pici prost. Uite asa arata un difuzor pentru par : http://www.makemehappy.ro/Mall/produs/31195 (in cazul in care te gandeai ca singurul difuzor existent e boxa).

| miowwiui a răspuns:

Daca nu ai placa poti folosi peria rotativa imediat dupa spalare.Astfel ti se va indrepta parul.