| Deni_2763 a întrebat:

Imediat ce intru in clasa a9a as vrea sa devin ori reprezentant oriflame ori avon dar nu stiu care e mai bun...stiu ca avon are mai multe produse dar oriflame sunt de calitate... din care se scoate profit mai mare?thinking

Răspuns Câştigător
| МуЛлаТткА a răspuns:

Eu sunt clasa a X si ma ocup cu ambele...dar cel mai mult imi place avon... POti sa devii reprezentant la ambele

2 răspunsuri:
| AlleSeniorita a răspuns:

Am o parere buna despre amandoua.iar cat despre profit, asta depinde de comanda, ce valoare are comanda ta, adica sa ai cat mai multe coenzi, incearca cat mai multe comenzi sa aduniwinking

| mariamaria22 a răspuns:

Incearca si cu LADYS sau INFINITY. Scoti bani frumosi.Detalii mmoga20@yahoo.com