| Jessiiica a întrebat:

Imi dati va rog niste idei de costume de hallowen pe care le pot face singurahappy Thanks:*

7 răspunsuri:
| ppr a răspuns:

Dead bride big grin (mireasa moarta).iti poti confectiona costumul dintr-un cearsaf, pe care il carpesti si ii cosi dantela peste.murdaresti materialu cu pamant si te dai cu pudra alba pe fata.pe buze iti dai cu ruj negru.

| GrizzlyRO a răspuns:

Catwoman smug deoarece esti foarte frumoasa :d sau orice altceva ce te-ar scoate in evidenta happy
Bafta :*

| Tops a răspuns:

Pai :-? ia-ti o masca gen scarry movie http://c1334242.cdn.cloudfiles.rackspacecloud.com/....../ta206.gif si o bucata de material negru... te duci la o croitoreasa sau daca nu ti-l faci u singura
un fel de pelerina... si gata (costul maxim este de 30RON)

| Wechangetheworld a răspuns:

Heii uite si noi facem o petrecere de Hallowen. Eu ma imbrac in mim.ai nevoie de : o fustita /egari/pantaloni.blugi dar culoarea trebuie sa fie neagra, o bluza in dungi alb-negru, niste bretele, o palarie, jambiere alb-negru sau doar negre si niste papucei albi sau negri ...Ideia e sa fi imbracata in alb si negru. Machiaju : ai nevoie de o pudra alba sau o crema culori (gasesti tu ceva) sa te dai pe toata fata, te dai cu mult rimel, tus in jurul ocilor si iti poti face nise lacrimi negre si in jurul unui obraz o inimiaora, rujul trebuie sa fie rosu sau negru.Si eu m-am chinuit ceva la costum dar ce nu aveam am imprumutat si costumul meu e aproape gata asa ca...
Sper sa ti-am fost defolos!

| wowemy a răspuns:

Si eu am nev si nu imi vine nimic in minte

| Seas0nQui7 a răspuns:

Eu anul trecut la scoala! Aja mi-am luat niste material alb i-amf acut un loc sa-mi bag capul si l-am facut mai "horror"sa zicem cu spray din ala de colorat parul! Sau poti sa te desenezi pe fata, un dovleac decorat! S-au mai simplu sa iti rupi niste haine mai vechi si sa le dai cu rosu pe acolo unde sunt rupte! Sper ca ti-am fost de ajutor!