| R100 a întrebat:

Imi doresc si eu un deodorant bun, incercat ( pe voi ) care face fata la caldura. Tot ce imi doresc e sa fie mic nu la ditamai sticla si sa mai fie si spray. Gen roll-on, fara miros pentru ca nu imi place sa se combine si mirosul de deodorant cu parfumul si cu crema de corp si cu deodorantul intim si toate cele. Exista un deodorant asa cum imi doresc? : ))

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna! Eu una am ramas uimita de dove go fresh, e absolut exceptional, nu ma asteptam sa faca fata, insa la 37 de grade, nu am transpirat deloc cu el, mi se pare super ok, il gasesti si in varianta roll-on si in varianta spray, il recomand cu toata caldura, am cautat mult timp ceva de genul insa nu am gasit.
Printre ce am incercat se numara si garnier invisimineral si nivea invisible for b&w, cel de la garnier nu prea e cine stie ce, iar cel de la nivea e destul de ok dar nu rezista neaparat la temperaturi prea ridicate.

1 răspuns:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Da exista.
Eu iti recomand cu incredere deodorant de la Nivea roll - on, e pe diferite mirosuri (care nu se simt numa daca iti bagi nasul la sub brat) si este unul si fara miros, pretul este de 12 lei si tine cam 3 luni si nu pateaza hainele.
Il gasesti oriunde, eu mi-l cumpar de la Real.

Succes si O zi placuta! happy