| skrillexworld a întrebat:

Imi intind foarte mult parul cu placa iar pana acum n-am folosit nici un balsam sau ceva solutie sa nu imi arda asa parul si acum m-am trezit ca imi arata groazic de parca ar fi o matura, Ce ziceti ce solutie sa-mi cumpar pentru par?!thinking

4 răspunsuri:
| sweetgirl_3609 a răspuns:

Parul ars, ars ramine...dar daca eu as fi in situatia ta, l-as tunde pina la nivelul umerilor,si as renunta la placa.Tu te-ai deprins cu parul drept, acum deprinde-te cu al tau natural, iti va fi greu dar...incearca.si indreapta-l doar ocazional, cind ai nevoie, procurati numaidecit si o solutie pentru placa.

| koko a răspuns:

Incearca elseve total repair shampon si balsam... e chiar bunwinking

| cosmina_2063 a răspuns:

Balsamul este cel mai bun si se numeste Placenta.iti face parul foarte neted si arata binehappy

| wanna_1834 a răspuns:

Inainte de utilizarea placii, trebuie sa folosesti un ser termoprotector(eu una folosesc de la gerovital si e destul de bun) iar pentru regenerarea parului fa o masca din ou, ulei de ricin si vitamina A pe care o aplici cu o ora inainte de spalare.