| overdose90 a întrebat:

Imi place foarte mult ideea de a purta ciorapi over-the-knee(peste genunchi) cu pantofi, sau ceva. Adica asa:

http://pinkchocolate-break.blogspot.com/......socks.html

Acum va intreb: se poarta la noi chestiile astea, ca sincer n-am prea vazut. A, si unde as putea gasi ciorapi de astia, si cam cu ce ar merge purtati. Astept sfaturi! multumesc.

Răspuns Câştigător
| MissD a răspuns:

Dupa parerea mea, nu trebuie sa poarte jumatate de oras ca sa fie 'la moda'. Totusi te inteleg ca de multe ori am idei dar mi-e frica ca ies intr-un anume fel imbracata deoarece voi fi privita ciudat. Pentru a putea vedea anumite combinatii poti sa te inspiri din gossip girl. Era o tinuta frumoasa de scoala cu camasa alba, o fusta plisata pana la genunchi bleomari si sosetele in bleomarin cu alb parca. arata foarte fromos.combinatii pot fi foarte multe si binetleese ca te poti inspira de pe blogul pe care l-ai aratat. cred ca ai putea incerca si cu pant scurti si cizme pana la genunchi:X

2 răspunsuri:
| Parmalat a răspuns:

Sunt marphaaaaaa :X:X
Dar la noi nu am vazut inca :-s Oricum daca gasesti te sfatuiesc sa-ti iei, o tipa cu picioare frumoase ar arata super in ei happy
Mi se pare ca merg bine in toate combinatiile de pe site, dar mie cel mai mult imi place poza a 2-a, cu cizme si gentutsa mai mare, aia in care apare si tipul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De gasit sigur gasesti pe la noi prin magazine, dar trebuie sa cauti. Cat despre moda... la noi prinde moda de duzina, nu cred ca ai sa vezi prea curand multe fete purtand ciorapi peste genunchi. Trebuie sa ai curaj si sa porti ce iti place chiar daca o sa se uite lumea urat la tine