| anonim_4396 a întrebat:

Imi place teribil acest fotomodel, ce machiaj credeti ca are? Credeti ca poza are photoshop? Mie nu prea mi se pare.Pare o poza naturala.
http://www.flickr.com/photos/65892244@N05/7098454565/in/ photostream

4 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Este naturala, cu un machiaj "natural", la ochi are fard de pleoape bej, un fir de dermatograf si putin rimel, cu un ruj culoarea pielii si un fard de obraz sau fond de ten foarte fine si tot la culoarea pielei. sau poate e atat de norocoasa incat nici nu are nevoie de fard de obraz sau fond de ten laughing daca dai cautare pe google dupa "machiaj natural" ai sa vezi o gramada de sfaturi sau imagini asemanatoarewinking

| alexandra75 a răspuns (pentru mixxjim):

Nu prea cred ca e machiata, parerea mea.E frumoasa de la natura.

| mixxjim a răspuns (pentru alexandra75):

La ochi si buze este, se vede si rimelul, si fardul, si sigur are si macar un gloss pe buze. norocul ei sa arate asa de bine si naturala, nu? happy

| alexandra75 a răspuns (pentru mixxjim):

Poate o fi avand machiaj dar eu nu il vad, de asta si intreb, lol.Cred ca e frumoasa tare oricum.E favorita mea!
Ochii aia sunt absolut superbi iar buzele nu mai vorbesc! Mi-ar placea sa fiu macar un sfert din ea.