| Liava a întrebat:

Imi poate indica cineva creioane dermatograf negre, de buna calitate, cum ar fi: sa nu se intinda, sa aiba culoare pregnanta, sa fie mina potrivit de tare incit sa nu zgarie si sa nu se rupa de asemenea? (cu multumiri)

Răspuns Câştigător
| MissCamelia a răspuns:

Buna, cele mai bune sunt cele de la bourjois, sunt si waterproof, in ceea ce priveste ruperea, iti spun un secret, tine creionul in congelator cu vreo 5 ore inainte sa-l ascuti, nu se va mai rupe, pentru mai multe informatii despre cosmetice si frumusete, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

5 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Sau poti folosi cele de la L'oreal sau de la Mascara, sint de foarte buna calitate.

| M.madallina a răspuns:

Cele mai bune sunt cele de la sephora sunt in mall vitan, mall baneasa, careffour baneasa, altundeva nu mai stiu.pa-pa

| joanna_1070 a răspuns:

Sephora, Rimmel

| toto a răspuns:

Incearca Make Up Forever sau Artdeco. Asta daca esti din Bucuresti.

| arual a răspuns:

Mie cel mai bun mi se pare cel de la Astor(waterproof)