| NoName_9844 a întrebat:

Imi poate spune cineva care a avut parul ars, despicat de la decolorari si vopsea ce produse a folosit? Eu m`am gandit sa cumpar gama Syoss Repair, ce spuneti?
fundita!

9 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

De varfurile despicate scapi doar cu foarfeca, crede-ma. Dupa asta, poti incepe sa folosesti masti facute in casa cu produse naturale ca: oul, sucul lamailor, uleiul de masline, uleiul de ricin, mierea, laptele. Amesteci ingredientele intr-un bol, aplici masca pe par si o lasi sa actioneze 30/60 de minute, dupa care te speli pe cap normal. Asta chiar functioneaza. Eu o folosesc de mai bine de jumatate de an si se vad rezultatele.winking

| simiiii a răspuns:

Heii`! TUNS DES, PARUL NU MAI ESTE ARS...
FALSSSS TOTAL NEEADEVARAT! Daca te tunzi des, ii dai ragaz parului sa se toceasca, sa se despice la capete si sa se rupa.Pentru a minimiza riscul ruperii firelor de par, asigura-te ca parul tau este ud inainte de aplicarea samponului. Eu iti recomand tratamentul pe baza de ulei de masline si galbenus de ou face minuni pentru par. Dupa un scurt si riguros masaj cu uleiul de masline (happycca 2-3 linguri), aplica galbenusul de ou, batut in prealabil, pe firele de par, de la radacini spre varfuri. Dupa 10 minute de asteptare, in care amestecul minune lucreaza in profunzime asupra firelor de par, poti continua procesul obisnuit de spalare - samponare si clatire. Repeta acest tratament o data pe saptamana, timp de o luna de zile, pentru a revigora sanatatea parului tau si a-i reda stralucirea.batting eyelashes aa p. S eu folosesc schauma push up e ff bun`!love struck til recomand cu placere. sper ca te-am ajutat pupicikisskisslove struck` ai grija de tine!

| R_8074 a răspuns:

Iti recomand, e foarte buna, insa pentru despicari trebuie sa te tunzi.

| cici a răspuns:

Cumpara, s-ar putea sa fie bun, dar incearca si ou cu miere, ulei si banane

| ela_9708 a răspuns:

Nu sunt bune de nimicoh go on, du-te la farmacie sh cumaparati ulei de ricin e foarte bun regenereaza parul complet:X app costa vreo 5 lei o sticluta 30 ml:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceauhappy Sunt de aceeasi parere cu Simiiii si, vb din experienta. tongue Intr-o perioada am tuns des din varfuri pentru ca aveam parul ars de la decolorat; dar in loc sa obtin rezultatul asteptat, varfurile mi-au slabit si mai mult iar parul crestea greu. Nu am incercat inca gama Syoss Repair, dar de pe piata folosesc sampon si balsam Loreal, si sunt destul de multumita. Dar in mod necesar sa-ti faci si masca cu ulei masline cum a zis Simiiii sau ricin. Pupici, An nou Fericit!

| love_1456 a răspuns:

Incearca gama gliss total repairhappy dupa prima spalare vezi deja diferenta

| NoName_9844 explică:

Am folosit ulei de ricin o luna doar din pacate ca nu prea aveam timp sa steau noaptea cu el in cap. dimineata scoala. in weekend nu aveam timp bla bla. A fost destul de bun a mai crescut in lungime laughing

| Onutzza_8249 a răspuns:

Da eu cred tot la fel, dar sa ai grija duap ce folosesti produsul, sa nu mai ei fopsele si alte chesti ca iti pot arde parul.
sper ca am fost de ajutor