| alina404 a întrebat:

Imi poate spune cineva cum este moda? As dori sa aflu mai multe.

Răspuns Câştigător
| Daria a răspuns:

Buna.
Chestiile astea le iau dintr-o revista, deci poti avea increderehee hee
-se poarta in primul rand tricotajele. Pulovere, rochite tricotate, etc.
-cizmele de cauciuc cat mai colorate si funky, sunt un adevarat must-have
-se poarta si Ugg-urile, dar mie personal nu-mi plac si nu sunt sanatoase, iti deformeaza coloana si picioarele.
-culorile verde, turcoaz, rosu...
-ciorapi colorati
-gecile de piele
-jeansii bootie(nu pana, cei putin mai largi jos)
-gecile groase, cu blanita, care tin de cald si sunt pufoase
-cizmele military, bocancii
-vestutele imblanite
Sper sa iti fiu de foloslove struck

1 răspuns:
| alina404 explică:

Chiar imi plac mersi mult