| Ritsuko a întrebat:

Imi puteti da cateva tutoriale /imagini/fotografii (sunt acele imagini cu pasi) cum sa-mi fac parul singura? Dar vreau diferite si dragute.happy
Ps:Vreau si unele pe care le-ati incercat.Dau fundita!:*

Răspuns Câştigător
| LegendaryXxX a răspuns:

Hey! Aici vei gasi cate tutoriale doresti
https://www.google.ro/......ps?/search

3 răspunsuri:
| denisze15 a răspuns:

Poti sa faci cum fac si eu.
1. Daca vrei sa ai parul nodulat(daca nu il ai) poti sa il impletesti si sa dormi cu el asa.De preferat dupa ce te speli pe cap.
2. Ziua uramatoare iti va fi ondulat(asa mi seintampla mie)si il poti lasa intr-o parte sau sa ti-l prinz coada intro parte.
SAU:
1. Poti sa iti faci spic
SAU:
Cand il prinzi intr-o parte iti poti lua si parul din fata care iti vine in ochi, il impletesti si ila prinzi cu un clips in spate.
ASa fac eu happy.