| Anaisssss a întrebat:

Imi puteti da si mie mai multe informatii despre autobronzante...De ex.:se poate aplica numai pe picioare? Peste cat timp se duce? Care e cel mai bun etc.Mersibatting eyelashes:*

Răspuns Câştigător
| marina2998_3265 a răspuns:

Nuuu! Autobronzantele se pot aplica oriunde! Pe maini, pe picioare oriunde! Nu se duce ci intra in piele in cam 5-10 min.

3 răspunsuri:
| LCD a răspuns:

Si eu folosesc si imi dau pe picioare.maini si fata

| Anaisssss explică:

Si daca ma dau numai pe picioare, nu o sa fie o diferenta de nuanta?:-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc pe tot corpu happy cateodata am un bronz ca de pe litoral. e grozav sa te bronzezi stand in fata calculatorului smug