| Whittyfluffy a întrebat:

Imi puteti da un sfat? Am parul cret si nu stiu cum sa mi-l mai port adica numai coada sus sau desfacut si rareori o coada intr'o parte sad sad.....alte metode nu mai exista? Alte metode de purtare a parului?

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Cordeluțe.
Părul creț, cu o cordeluță roșie sau o culoare vie, arată bestial love struck

Sau. poți să-l împletești. ca negresele. o să arate nemaipomenit :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cat il ai de lung - il poti impleti, e acum o nebunie cu fish braids, o impletitura mai speciala.

| AshleyYy a răspuns:

Si eu am parul cret. dar eu mai tot timpul mi-l las desprins. si cateodata in coada sus..si imi tapez putin bretonubatting eyelashes dar nu am parul ala foarte cret..sunt carlionti marilaughing