| presus a întrebat:

Imi puteti da unele recomandari de parfumuri barbatesti? Am primit multe complimente pentru parfumurile "bleu de chanel" sau "armani code colonia". Stiti altele mai sexi cu nuante mai puternice, dar totusi dulcii si lemnoase in acelasi timp? Ca de cele doua sunt satul. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| bmerry a răspuns:

Bleu de Chanel și Savage de la Dior rămân preferatele mele.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Man te duci si vezi care iti place, mie imi place one milion

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Terre D'hermes.

| pinkyypromise a răspuns:

Cel de la Chicago Bulls are un miros deosebit

| simonmaria a răspuns:

Ca fată, îmi place când un domn poartă parfumuri cu esenţe puternice, care scot masculinul în evidenţă, dar să fie totuși suportabile, în același timp, precum: Savage (Dior); cum spunea și biancamarry, Aqua di Gio (Giorgio Armani) sau Paco Rabanne 1 Million Pacman (Paco Rabanne, desigur).
Când cauţi un parfum, să îl alegi pe cel care ţi se potrivește cel mai bine în raport cu personalitatea ta. Așa îl vei purta cel mai bine. Sună clișeic, dar asta e datoria unui parfum: să dezvăluie într-un mod olfactiv (și atractiv happy ) trăsăturile interioare.
Sănătate și numai bine!