| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti da va rog o opinie despre aceste botine? Nu stiu daca sa le cumpar sau nu. Cea mai sincera parere are funda :* http://www.depurtat.ro/cumpara/platforme-hot-khaki-32368 82

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

BUNA si lamulti ani, sa ai parte de un nou an asa cum iti doresti!

Botinele, sunt simple, insa nu urate!
Am asa doar ca mai inchise la culoare, un maro inchis, si au blanita la sireturi.
Din pacate nu am reusit sa le port. am de gand sa le iau zilele urmatoare.
Daca nu esti hotarata in privinta lor nu le cumpara.
Uite acestea:
http://www.deichmann.com/......ustic.prod
Imi plac foarte mult, le ador!
Gandeste-te la tinute in care adaugi botinele care vrei sa le cumperi. gandeste-te eact la ce iti doresti, daca le poti purta si asorta asa cum trebuie.
Culoarea nu ma incanta, nici forma.
Eu iti spun sincer ca nu as cumpara aceste botine. pe cand cele care ti le-am aratat DAA!
imi doresc foarte tare o pereche, si nu ma las pana nu le iau.:))
Uite acestea cat de versatile si frumoase sunt:
http://www.asos.com/......ook/6nkro/

Alege ce iti place insa sa nu le iei si sa nu le ai cu ce le purta.
Succes.pa-pa!:*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt dragute.Depinde de gusturile tale. Unor fete le plac, altora nu. Daca tie iti plac, cumpara-le.Fiecare are gusturi diferite.Parerea mea e sa ti le cumperi.

| Pisicuta07 a răspuns:

Sincer....nu prea imi plac. Sunt sigura ca vei gasi si altele mai dragute. Dar este alegerea ta.