| Sapphire a întrebat:

Imi puteti spune aproximativ cam cat m-ar costa sa imi fac un tatuaj temporar de marime mica?
Asa: http://3.bp.blogspot.com/......tattoo.jpg

4 răspunsuri:
| Miruna_7873 a răspuns:

Depinde unde.
Preturile variaza de la 7 lei la maxim 30.
Mai mult nici nu merita din moment ce e temporar.

| andeeutzyka a răspuns:

Pai incepand cu 50 lei depinde unde te duci.

| Anna_3507 a răspuns:

Daca este temporar tine cam 1 saptamana...In mall Baneasa shopping cyti la parter se fac tatuaje temporare incepand cu 10-20 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi mai bine sa nu iti faci tatuazi de exemplu eu vreau cercel in ureche sa am in una 2 si in una 1
si este mai bine datuazul depinde unce ii faci ca daca ii faci unde nu se vede ce rost are