| Flöricicä a întrebat:

Imi puteti spune cam cat costa o pereche de cizme UGG?

Răspuns Câştigător
| missbee a răspuns:

Originalele sunt destul de scumpe, dar merită. Sunt singurele cărora nu li se strică ștaiful oricât de strâmb ai călcat, nu le iese culoarea și nici nu se lărgesc până ajung ca niște lopeți.
Uite aici poți vedea prețurile la toate modelele și poți comanda.
Cele clasice short sunt în jur de 500 de lei.
http://www.cizmeugg.com/
Mai multe ai pe site.
Baftă!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AlyBubulina a răspuns:

Daca vrei originale...Eu am inteles ceva de vreo 150 de euro cele mai ieftine.

| Cristina_7725 a răspuns:

250 ron, sunt comode si dragute, am si eu,winking(funda :d)

| dalia_7907 a răspuns:

Cele originale sunt in jur de 200 de lei, dar gasesti si "copii" sa zic asa.la 50-100 de lei.

| kleorys a răspuns:

Ceau, cam in jur de 75-100 lei.winking