| memyselfandi a întrebat:

Imi puteti spune ce fel de pantofi cu toc se poata in sezonul toamna-iarna? ce culoare? si se poata si pantofi din pile intoarsa?

Răspuns Câştigător
| pam_pam a răspuns:

Pai am auzit ca toamna asta revin pantofii cu varf patrat, si chiar si cei cu varful ascutit-lung. Ultima vreme erau ridiculizati pantofii cu varf lung, fiind inlocuiti cu pantofi ascutiti dar cu varf cat mai scurt. Tocurile se poarta si stil cui, si platforme, si cele groase. Culorile predominate vor fi maro, negru, aramiu si violet. Asta nu inseamna ca nu poti purta alte culori, atat timp cat te asortezi. Atentie, a te asorta nu inseamna neaparat sa ai geanta de aceeasi culoare cu pantofii, sau tinuta sa fie in mare in aceleasi culori (gen bluza crem, pantaloni maro, palton crem, pantofi-geanta maro; NU!) Uhm poti oricand combina negrul cu maro, maro cu gri, maro cu violet (stiu ca poate parea groaznica aceatsa combinatie, dar daca o iei logic, nu e chiar asa -galben combinat violet inseamna maro, iar violet e opusul lui galben pe cercul lui itten) si daca urmaresti emisiunile de design vestimentar, ve observa ca multi creatori folosesc aceasta combinatie. Sau cum am eu, o vesta albastru-inchis si o geanta xxl maro mai inchis. Arata super, iar creatorii chiar recomanda aceasta combinatie. Nu stiu ce sa-ti mai explic, daca ai intrebari, poti oricand sa imi dai mesaj. Bafta!

1 răspuns:
| MissD a răspuns:

Http://fabuloasa.wordpress.com/......0-pantofi/ Uite aici vezi exact ce se poarta. Succes in achizitioarea unei perechi pe gustul tau.