| corsau a întrebat:

Imi puteti spune cu ce se poate face o freza de genul asta.cu ceara, gel sau intinsa cu placa... http://www.divercitycafe.ro/wp-content/uploads/2010/11/c reasta.jpg. mersi mult

2 răspunsuri:
| annna a răspuns:

Fixativ sau gel...succes!

| Liuuu a răspuns:

Cu gel si putintel fixativ! tongue In niciun caz cu placa...dar daca doresti sa iti stea olecuta mai ondolat tongue pe sus faci bretonul cu undulatorul in timp ce iti dai cu fixativ in acelasi timp! Sper ca ti-am fost de ajutor!