| Rwarr_Gabitza_1972 a întrebat:

Imi puteti spune si mie va rog cum fac sa-mi fac 2 suvite prinse intr-o parte, imi puteti explica va rog, am tot vazut la mai multe fete dar nu stiu cu ce sa le prind, dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| LuaMaryLua a răspuns:

Fi mai explicita in legatura cu acele suvite. Nu am cum sa-ti dau un raspuns daca nu stiu despre ce suvite este vorba. Pune o poza eventual!

| carlyhalatz a răspuns:

Punet-i o punga in cap sifa gauri pentru ssuvite.scoate-le pe acolo si da cu culoarea dorita.crede-ma,merge.