| nicole_4389 a întrebat:

Imi puteti va rog spune daca este acum la moda aparat dentar?

6 răspunsuri:
| Carlamonicaanghele a răspuns:

Categoric nu dar daca este nevoie trebuie purtat
nicidecum pentru a fi la moda

| Passion_1840 a răspuns:

Eu cred ca da. Si eu trebuie sa imi pun!laughing

| 3rN3SyTo a răspuns:

Nu stiu daca este la moda insa stiu ca te ajuta la indreptarea dintilor, se monteaza doar cu acest scop nu pentru a fi la moda cu acel aparat!

| didixdsgregtrh a răspuns:

Frate nu trebuie sa fie la moda...ci tu trebuie sa il fcai sa fie la moda prin a-l purta tu! daca il porti o sa fie la modatongue.asta e scopul.si nu ii lua in seama pe cei care o sa rada...da`i in ***.sa nu`ti pese de ei ca mai importanta esti tu

| Lovelysmilee a răspuns:

Estee! Si inca cum. Dar sa fie colorat. :d
FUNDA?:O3

| Moonsterr a răspuns:

Este foarte la moda multi poarta! chiar si eu happy