| ndjfmkf a întrebat:

Imi recomandati si mie un parfum de la Oriflame? Dintre Eclat,Dancing Lady Hypnotic Night, Divine(blue) sau Enigma. Vreau sa fie persistent si cat mai multe detalii, va rog frumos. Reprezentatul de unde fac comanda ar cam trebuii sa faca comanda si sunt indecisa, v-as ruga cat mai repede. Funda :*

3 răspunsuri:
| ValentinnaV a răspuns:

Dancing Lady Hypnotic Night :* Mie imi place mult..acum depinde si de gusturile tale dar eu pe acesta l-as alegebatting eyelashes

| ndjfmkf explică (pentru ValentinnaV):

Persista? Am vazut la comentariile acestui parfum ca miroase foarte frumos, dar nu prea persista!

| ValentinnaV a răspuns:

Mie imi place..sincer mai mult persista Little Black Dress de la Avon dar de la oriflame eu pe acesta l-as alege thinking
Divine stiu ca persista cel mai mult.dar nu imi place extraordinar de mult..Acum depinde fiecare percepe altfel persistenta parfumului..depinde si de piele. Unele parfumuri se imprima in piele si ai impresia ca persista mult..altele nu sunt acceptate de piele si nu persista :*