| ndjfmkf a întrebat:

Imi recomandati si mie un parfum de la Oriflame? Dintre Eclat, Dancing Lady Hypnotic Night, Divine(blue) sau Enigma. Vreau sa fie persistent si cat mai multe detalii, va rog frumos. Reprezentatul de unde fac comanda ar cam trebuii sa faca comanda si sunt indecisa, v-as ruga cat mai repede. Funda happy

8 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Tot ce ai dat tu aici sunt ape de toaletă, ceea ce înseamnă că mirosul o să ţină extrem de puţin!
Mai bine ţi-ai lua o apă de parfum, Giordani Gold este parfumul care îmi place cel mai mult de la Oriflame şi Volare, însă dacă vrei neapărat ceva dintre cele menţionate de tine, optează între Enigma şi Eclat (depinde şi de vârsta pe care o ai, Enigma eu îl consider un parfum mai mult pentru doamne, deci ar rămâne Eclat sau Dancing Lady, nu ştiu cum miroase,dar dacă este un parfum florar, sigur miroase bine, iar Divine mi se pare a avea un miros de parfum ieftin!
Baftă!

| ndjfmkf explică (pentru Esperança):

Am auzit ca Giordani Gold nu mai este in catalog

| ndjfmkf explică (pentru Esperança):

Multumesc,dar despre Volare ce poti sa imi zici, este persistent?

| Esperança a răspuns (pentru ndjfmkf):

Mie mi se pare că persistă şi are un miros plăcut!
Mai ales pe haine, persistă şi mai mult!

| ndjfmkf explică (pentru Esperança):

Dar despre More by Demi ce parere ai?

| denyemy a răspuns:

Eclat e preferatul meu.

| dragos2003 a răspuns:

Pe acestabig grinancing Lady Hypnotic Night