| AlinaValentina97 a întrebat:

Imi recomandati un parfum bun de la oriflame?

4 răspunsuri:
| Michaela89 a răspuns:

Giordani ^_^

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Mi mi se pare ca toate parfumurile de la ei, miros cam la fel. Au o mireasma specifica, ceea ce mie nu imi place. Te sfatuiesc sa te uiti pe catalog, la descrierile fiecarui parfum, si sa alegi combinatia care te reprezinta cel mai bine.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Mai degraba, incerci Avon. E adevarat ca alea nu persista mult, dar macar miros super! Iti recomand Today Tomorrow Always de acolo, care miroase divin, si persista mai mult decat celelalte. Alte optiuni: "Little red dress", "Avon femme", "Celebre", "Cherish", "Parisian Chic"
Au preturi accesibile, mai ales daca le achizitionezi online.

| mady03 a răspuns:

Am niste super reduceri la parfumuri femeiesti oriflame si de calitate contacteaza-ma la https://www.facebook.com/daniel.mighiu