| MaiNeimIsMaraxD a întrebat:

Imi spune-ti si mie ce culori de fard de ochi se potrivesc pentru ochii mei?
Fundita la cei care au raspuns cu culorile mele preferate!

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Mov, negru, roz big grin

6 răspunsuri:
| MataaBa a răspuns:

Pai ce culoare au ochii tai?

| lolo23 a răspuns:

Pai daca tu stii care sunt culorile tale preferate si fardurile de ochi care ti se potrivesc, de ce mai pui intrebarea asta stupida?

ca sa ghicim pentru o funda? laughing

| lolo23 a răspuns:

Pai daca tu stii care sunt culorile tale preferate si fardurile de ochi care ti se potrivesc, de ce mai pui intrebarea asta stupida?

ca sa ghicim pentru o fundita? laughing

| BornFree a răspuns:

Negru, mov inchis albastru inchis si rosu` tot inchis

| ozzyyy a răspuns:

Negru mov roz dar roz strident

| ozzyyy a răspuns:

Ce repede s-a luat pustiulred dupa mine.numai xerox sunt pe aici