| xFaith a întrebat:

Imi spuneti si mie ce machiaj as putea folosi pentru a`mi evidentia ochii? mentionez ca am ochii verzi inchisi :] [ ca iarba]

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Important e ce culoare au cand sunt deschisi, nu cand sunt inchisi. Think!

| Cella a răspuns:

Incearca un smokey eyes in nuante de negru. creeaza umbretongue tus lichid si mascaratongue crede.ma vor fi foarte frumosi daca e facut bine:X

| mada_6524 a răspuns:

Hey sal. cred ca ai ochii la fel ca ai mei. eu folosesc creion si fard mai putin. roz deschis( nu foarte mult) sau verde metalizat, sau ceva inchis,. merge intotdeauna. nu exagera cu culori prea extravagante, o s arati mult mai bine doar putin creion si putina culoare. la mine merge si primesc multe complimente. sper ca te-am ajutat. pa

| Sofia08 a răspuns:

Violet, negru, cafeniu si albastru