| Eille2EtcnupD a întrebat:

Imi spuneti si mie cum se numeste tunsoarea biancai adam (tequilla de pe youtube).
sau alte modele de tunsori in scari pentru breton intr-o parte.
vunda+vot

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Printeaza poza si mergi cu ea la coafor, e cel mai sigur ca-ti iese daca asa vrei sa te faci

| Eille2EtcnupD explică (pentru mixxjim):

La asta ma gandeam si eu. si chiar ai dreptate, ca o sa ma tund in alta tara si nu prea stiu limba. si m-am mai tuns acolo o data. mersi oricumwinking

| mixxjim a răspuns (pentru Eille2EtcnupD):

Oho, daca-i alta tara musai sa faci asa, si daca stii limba, din proprie experienta eu am ajuns la concluzia ca nu prea se pricep prin alte tari sa faca mare brinza. succes! happy

| Eille2EtcnupD explică (pentru mixxjim):

Merci multhappy si e destul de priceputa coafeza(in Germania). oricum mersi ca m-ai trezit la realitatewinkinglaughing)

| mixxjim a răspuns (pentru Eille2EtcnupD):

Cu placere, poate-mi spui cum ti-a iesitwinking

| Eille2EtcnupD explică (pentru mixxjim):

Cu sigurantawinking sambata ma tundhappy