| CrazyName a întrebat:

Imi ziceti un site cu rochii pentru banchet cls a IV-a? Port 140. Vreau o rochie care sa nu fie bufanta, sa fie cam pana la genunchi cu bretele sau chiar fara

Răspuns Câştigător
| Gabi_Gabriela_1992 a răspuns:

Bfashion
H&M
MiniPrix
BonPrix
C&A
Kenvelo

3 răspunsuri:
| dydda a răspuns:

Clasa a 4-a? Ce banchet in clasa aia?

| Radeas1 a răspuns (pentru dydda):

Prietena mea draga, observ ca esti singura persoana normala care a raspuns la aceasta intrebare. Dar si eu ma mir...Ce banchet in clasa a 4-a? Esti a 4-a mai fetito, deocamdata te imbraca parintii tai. Nu trebuie sa fii ca zana din povesti. Ce naiba, nici eu cand mi-am facut majoratul nu am intrebat cu ce sa ma imbrac, si tu la 10 ani aia ai tai te intereseaza cu ce sa te imbraci? Deocamdata stai pe bani lu mamica si lu taticu si te imbraca ei.