| Bebiitzsa a întrebat:

In 2011 ce culori sunt la moda?hee heeFunda

Răspuns Câştigător
| RoxxuInna a răspuns:

Diferentele de la sezon la sezon sunt in principal de nuanta, de exemplu daca iarna se folosesc tonuri mai inchise, in sezonul cald nuantele vor fii mai aprinse, mai indraznete, pline de veselie.
Iata deci cu ce culori ar trebui sa iti imbogatesti garderoba in 2011!

4 răspunsuri:
| GiuliaTamas a răspuns:

Culorii vii, toate hainele trebuie sa aiba culori calde

| Fantomita a răspuns:

Culorii calde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! La moda sunt urmatoarele culori: griul argintiu, nuanta neutra a verii si albastru! Sper ca te-am ajutat! Funda?

| djkoko a răspuns:

Depinde de ce stil ai daca esti punk_emo niciodata nu e demodat negrul si rozul daca esti funky culorile cat mai aprinse sa fii cat mai curcubeu(scuze de exprimare)dra daca iti place sa te imbraci asa la moda adica esti mai \clasica iarna sau purtat nuantele de maro iar primavara asta s-ar putea sa se poarte rozul dar sa stii ca in toate cazurile negrul si albul sunt intotdeauna la moda (poti sa te imbraci in ce culori vrei u si tot poti sa fii la moda daca esti imbracat bine)