| Lala356 a întrebat:

In 30 iunie 2011 am facut varicela si am stat 3 sau 4 saptamani in casa. dar mi-am spart unele bubite si am ramas cu niste pete maro pe tot corpul care sunt colorate in interior cu alb.de anul trecut din iunie mi s-a mai retras din culoarea maro, dar albul a ramas. voi scapa vreodata de aceste pete inestetice?

1 răspuns:
| lauriss86 a răspuns:

Cred ca ar tebui sa te duci la un dermatolog, doar el iti va da cele mai bune sfaturi ca sa iti treaca si intr-un termen foarte scurt.ai grija de tine