| dodo01 a întrebat:

In cat timp se poate da multa grasime jos de pe picioare si dupa burta?

Răspuns Câştigător
| Jullie_2542 a răspuns:

Depinde cat de mult te tii de un program de exercitii corespunzator.si de asemenea de un program de mancare.asta nu inseamna ca trebuie sa exagerezi, ca nu trebuie sa mananci sau altele.hmm.sa zicem ca ai observa niste mici rezultate peste 2-3 saptamani.dar nu te grabi, caci rezultatele cu adevarat bune si obtinute pe cai mai sanatoase se obtin in timp.