| bubiko_8310 a întrebat:

In ce culoare imi sta bine? Am 11 ani happy. Parul saten deschis cu suvite blonde din cauza soarelui.Parul este tuns in scari pana la umeri si breton intr-o parte. Ochi caprui spre verde (un pic). In fine am 1.50 : nu stiu cu ce va ajuta daca nu va spun ce culoare are pielea mea.Pai normal sunt foarte putin galbuie si cand ma bronzez sunt un maro galbui si daca voi credeti ca, culoare hainelor care imi sta bine vine si dupa caracter sunt copilaroasa.

5 răspunsuri:
| aaaalexa a răspuns:

Hey buna, dupa mine cred ca semanam foarte multhee hee si la aspect fizic.Tot 11 ani am si mie imi sta bine in toatae culorile nu chiar toate in afara de verdewinking

| girlemita243 a răspuns:

Ti-ar sta bine in alb, galben, albastru deschis, verde deschis, roz, mov.asa port si eu. iti va sta foarte fine in aceste culori. FUNDA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine iti sta in haine pentru copii de la magazinul bucuria copilului. mai vezi si fetite de 11 ani cu bluze decoltate si fuste mini si ne mai miram dupa aceea de persoane ca, cristi tabara sau alti pedofili

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am 11 si cred ca semanam destul de bine. Mie imi sta bine in roz inchis, turcoaz, rosu, haine cu modele de felinesi mov, de fapt iti sta bine
in ceea ce iti place.

| Anne2000 a răspuns:

Nu ti-ar sta bine in nici-un caz in galben daca zici ca culoarea pielii e putin galbuie. Opteaza in culori deschise, opteaza pentru ce-ti place. Alb e o culoare pura si minunata cu care sunt sigura ca vei arata bine, rosu iarasi o culoare pura si mai ales albastru deschis concentrat pentru a iesi in evidenta sau crem. Iar iarna opteaza la culori mai inchise precum maro, negru, albastru mai inchis, roz daca iti place. Fundita? puppy dog eyes