| MissDelevingne a întrebat:

In ce magazin gasesc bentita hippie impletita gen:

http://www.google.ro/......tp?/imgres

4 răspunsuri:
| CARMENCITA a răspuns:

Sincer nu stiu sigur daca gasesti, dar poate au in Mall in magazinele unde gasesti agrafe pentru par, la Meli Melo sau alte magazine care comercializeaza accesorii de par.Pe net gasesti sa cumperi. Unele sunt ieftine altele cam prea scumpe.Ti-as face eu dar nu am din ce si nu am vazut in magazine cum arata ca sa pot face.Voi cauta prin magazine ca sunt tare curioasa de ce unele sunt atat de scumpe cum am vazut pe net.Erau unele cu flori. Cele simple sunt mai ieftine asta daca nu au strasuri, paiete sau margele.Interesant.Sigur vei gasi pana la urma la vreun magazin.

| Pinkyx a răspuns:

Eu mi-am luat de la Takko :d

| 女明DongRi a răspuns:

Bentite gen Sienna miller si mary-kate olsen am vazut in Takko si Zara. sunt super faine, cred ca o sa`mi iau si eu una maro.happy

| TwixulDrept a răspuns:

Iit poti lua o bentita mai subtire si sa o pui asa. big grin