| mariaana a întrebat:

In ce magazine sunt haine cu 0 bani la stardoll?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| allebwa a răspuns:

Da, eu i-am vizitat blogul lui alinat2008, si apropo, e foarte tare, pacat ca nu l-a actualizat.Cu ajutorul ei am aflat mai multe lucruri si anume:
Nu exista magazine in care sunt haine gratis, te folosesti de proxy-uri.
Daca ai nevoie de ajutor viziteaza-mi blogul:
http://andrafanaticgirl.blogspot.com
Este doar de ieri actualizat, dar trebuie sa astepti azi sa postez noutatile, ok? Sper ca te-am ajutat!

| Alina_2047 a răspuns:

Nu e un magazin.Ca lucrurile se iau cu ajutorul proxy-urilor.Crede-ma stiu multe de stardoll.Viziteaza-ma is alinat2008!

| Alexandra200310 a răspuns:

Se gaseste in Special Offers
Sau cu 2-3-4-5 monede star se gaseste in:
-In the middie
-Ceva cu Dork scris mare
Asa scrie in poze! La In the middie
Ceva cu Dork scris mare nu scrie chiar asa cand pui pe ele sagetica!

| Adelina135 a răspuns:

Ba viziteaza-mi mie blogu.....se numeste xoxo-for-stardoll.blogspot.com