| anonim_4396 a întrebat:

In ce ureche se face a II-a gaura la fete?

14 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Stanga.

| 009 a răspuns:

Unde iti sta mai bine

| Vizitiul a răspuns:

In a doua ureche.

| Anduciu a răspuns:

Nu cred ca are importanta, eu am in stanga.

| Emena a răspuns:

Unde vrei tu

| larrii a răspuns:

Eu mi-am mai facut 2 in urechea stanga big grin vreau sa mi-o fac pe a IIa in dreapta dar ma mai gandesc thinking

| thisissolawl a răspuns:

In stanga are si mama si varisoara mea si inca o prietena deci eu zic ca in stanga

| carollina a răspuns:

Eu am urechea stanga plina cu cercei happy

| Bubu a răspuns:

Am vazut la mai multe fete ca au in amandoua urechile, dar nu este o regula in stanga sau in dreapta.Eu mi-ai facut. o in stangahee hee

| Alexandra_2209 a răspuns:

Cred ca dreapta

| SophieDavidescu a răspuns:

Pai in cazul fetelor aici nu se pune problema.iti faci a 2 a 3 a.etc in ureche unde vrei tu.eu am in stanga 4 si cealalta 3.asa cum imi convinewinking

| ßέßέ a răspuns:

Vorba aia ca daca iti faci gaura in urechea dreapta ( am impresia thinking ) o stiam ca e la valabila la baieti, ca cica is gay. Dar astea sunt doar niste vorbe. A doua gaura ( a treia daca stam sa ne gandim bine ca doar deja ai doua ) ti`o faci unde iti place tie mai mult!

| CocuUu a răspuns:

Nu e o regula...
Eu am in stangahappy
:*

| Roz a răspuns:

In stanga pentru ca am auzit ca in dreapta poarta numai lezbienelelaughingeu doar am auzitlaughing