| MihaCool99 a întrebat:

In ce va place sa va imbracati vara?(fete)
Cel mai bun raspuns funditawinking

Răspuns Câştigător
| cosmina05 a răspuns:

Prefer rochitele cat mai viu colorate.e o tinuta lejera si in acelasi timp, decenta

16 răspunsuri:
| CarmenR a răspuns:

Iata cateva sugestii de rochite pentru vara (sper sa-ti placa(: http://www.karena.ro/......-tendinte- si http://www.karena.ro/......-the-city! Mie personal imi place mult stilul Sarai Jessica Parker:)

| AdeeLinee a răspuns:

Eu port maieuri, tenesi si pantaloni scurti.Acesta tinuta e practica, lejera, comoda si nu stai cu gandul "daca imi ridica ala fusta"laughing

| Emmeii a răspuns:

Bună. În general, vara îmi place să port pantaloni cu un tricou mai lung şi sandale sau converse; o fustă cu un maieu drăguţ şi teneşi converse; o rochie cu nişte sandale simpatice; câteodata mai îmi iau şi blugi.

Pa.pa

| zinsi a răspuns:

Pai subtire iarna si gros imbracata varalaughing)

| YumixCupcake a răspuns:

Poi. rochitze.
pantaloni scurti si maiouri.

| CristineDelaruss a răspuns:

Blugi deschişi la culoare. Teneşi sau skateri. Cămaşă subţtire în carouri.
Obişnuiesc şi un maieu subţire, cu pant scurţi, sau rochiţe.
Pa, pa.

| LilySwan a răspuns:

Uite cu ce m-as imbraca eu vara si multe dintre prietenele mele au innebunit dupa hainele astea :PE PLAJA http://iuliacollection.blogspot.com/2010/12/summer-forever.html
In Cluburi, localuri, iesiri cu prietenele : http://4.bp.blogspot.com/......600/r1.jpg

La concerte si iesiri: https://lh5.googleusercontent.com/......C_9423.jpg

| MissDi a răspuns:

Fusta,tricou sau maieu

| jojobg a răspuns:

Pai pantaloni scurti. tenisi josi. si un tricou colorat
ochelari de soare

| MaXSp3ed a răspuns:

Nu is fatalaughing dar ca baiat imi place sa vad fete in fustawinking
funda plz love struck

| Alexandra_2209 a răspuns:

Pai.nu stiu thinking depinde:

cand e ff cald :

-in general, cu blugi ( scurti sau 3 sferturi)
-un maieu haios, d o culoare placuta, si cu tot felul de desene
-cu o camasuta subtire peste
-cu niste UGG.uri ( se poarta vara, si nu te speria d la blanita din interior, tine de racoare vara.dar nu cand e ff cald)
-cu accesorii : -Bratari multe colorase/una groasa asortata/ceas
- Un colier dragut, viu colorat
pps: la ugg.uri merg ff bine niste pantaloni scurti legati cu o esarfa in loc de curea

At cand nu e asa de cald: Niste blugi stramnti (colorati)
Niste adidasi dinaia ridaicati pe glezna, sau tenesi
Un maieu si uh hanorak peste( sau o camasa)

| SoRandom21 a răspuns:

Rochite lungi fara umeri cu sandale
fuste de blug cu adidasi si tricouri albe mulate
rochite mai sus de genunchi inflorate si usor transparente
camasi inflorate mai lungi cu diferite
fuste din acelea moi, care se ridica cand faci piruete (habar n-am cum se numesc si din ce material sunt) cu diferite bluze
maiouri subtiri, cu pantalonasi scurti din blug preferabil si adidasi
eh si mai multe improvizez da asta imi vine in minte pana acum

| An0N1M a răspuns:

Cu fusta si o bluzalaughing

| kRyStY_1411 a răspuns:

In fusitza si haine usoare adidasi uusori

| teodora_1249 a răspuns:

Poi mie imi place mai ales la scoala cu o camasa mai larga sau strampa si cu pantaloni scurti sau 3sfert de blugi si cu cravata de la uniforma ii super asa dar pe acasa imi place cu rochita sau cu un tricou si ceva pantaloni mai legeri funda?