| GuBeeBăăi a întrebat:

In curand vine Hallowen-ul! Ce costum va place cel mai mult? Cum il faceti?
Care machiaj se potriveste? Cele mai multe raspunsuri (si cu lux de amanunte) primesc funda!

Răspuns Câştigător
| Siracuzia a răspuns:

Bună! Da, abia aştept, pentru că pe 31 octombrie este şi ziua mea şi împlinesc 14 anisori.Păi un costum de vrăjitoare,o rochie lungă şi neagră,o pelerină si o pălărie ascuţită sau un costumaş de zaniţă:nişte aripioare confecţionate din carton, o rochiţă mai elegantă, o baghetă cumparată din comerţ şi o coroniţă...sau mai bine un drăcuşor!laughing

2 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

La zană un machiaj deschis,nuanţe pastelate de roz,albastru, galben(asortate cu rochia).La vrăjitoare un machiaj închis, predominand culoarea neagră.

| Madalina285 a răspuns:

Abia astept acea zi! Eu si multi alti colegi mergem intr-o excursie, unde seara vom avea petrecere de Halloween! Cel mai probabil ma voi face vampir.Costumul va fi improvizat, dar la machiaj, voi cumpara colti si culori speciale pentru fata!