| Yarinn a întrebat:

In curand voi incepe cautarea rochiei pentru banchetul dintr-a 8-a dar nu stiu pe ce modele si culori sa optez.Eu am tenul mai inchis(asemenea celor de origine spaniola) si vreau ca rochia sa se potriveasca acestei nuante. Daca aveti si vreun link cu rochii frumoase pentru asemenea ocazie, v-as fi recunoscatoare(dar as prefera rochiile cu spatele acoperit deoarece am niste cicatrici vizibile de la niste cosuri sad...)

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Da este si asta o pb dar consider ca nu e asa importanta [rochia ] cred ca examenul pe care il ai de trecut e cel mai important. sincer.

| Britishstyle a răspuns:

Eu as opta pentru rochitele pe crem, pe alb, pe un roz spre crem sau pe un albastru electrizat.Incearca ceva mai iesit din comun, dar de bun gust si sincer cauta pe la magazinele de firma si cu siguranta te vei remarca printre celelalte fete. Te poti uita pe urmatoarele site'uri>
http://www.mango.com/pv/index.html
si site'ul oficial zara;)

| mmademoiselle a răspuns:

Hmmm.nu sunt chiar experta dar daca ai tenul masliniu opteayza pentru niste culori mai vii cum ar fi rosul turcoazul albul dar fii atenta la modelul rochiei o rochita scurta dreapta de o culoare frumoasa vine bine pe oricine si scoate si formele in evidenta.km atat.see yaa!