| AlinElle89 a întrebat:

In jur de cat costa, niste extensi de par, stie cineva, sau a avut cineva de pe TPU?

Răspuns Câştigător
| pryntzesika_dulc3atza a răspuns:

Am avut si eu 250 de extensii cu keratina au fost frumoase:X le-am tinut 3 luni si dupa aia cand mi le-am dat jos mia cazut la par.am avut noroc ca am parul des. daca vrei extensii cumparati un set de extensii cu clips asta o sa fac si eu.

8 răspunsuri:
| i.love.me a răspuns:

5lei suvita... dar daca vrei sa-ti pui tot parul te duce pe la vreo 5 mil...+ cat mai costa sa ti le dai jos...
pe mine nu ma incanta cu nimic ideea de extensii.pana la aurma fiecare cu gusturile lui
...:*

| Swany a răspuns:

Din cate am auzit depinde si de lungimea lor happy
Cum a zis si ~andrei09lucian~ intre 15 si 30 de ronwinking

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Am auzit in jur de 2. 5 euro dar e bine sa te interesezi in mai multe locuri... poate te ajuta urmatorul articol: http://www.supereva.ro/info.asp?id=1055 :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maxim 30ron

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm la noi e 100 mii vechi suvitawinking(sunt din Barlad)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In jur de 250 din par natural le am dat am avut si eu daca sti pe cineva care are extensi de vanzare sa ma anunti ca intra pe ad meu anca bruneta _92 ca pa pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt anca as dori si eu extensi la mana adoua mai eftine cu cleme ca -s mai usor de aplicat pana in 50 de ron sau 80 ron intrati pe ad meu daca vreti sa ma ajutati ancuta_bruneta92

| andrei09lucian a răspuns:

Intre 15 si 30 ron depinde si cate iti pui!