| Mariidc a întrebat:

In lady popular, cate nivele sau daca asa le pot numi are jocul mastermind?

13 răspunsuri:
| RoooneyThePuf a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe ultimul omA AJUNS

| bianca_5141 a răspuns:

Sunt multe ultimul omA AJUNS

| Frrramboise a răspuns:

Jocul master mind nu are nivele...adica trebuie sa ghicesti culorile din primele 10 incercari pentru a castiga!

eu una nu ma pricep la jocul asta dar trebuia sa trec de lvl 7.sau 8 si trebuia sa ghicesc culorile asa ca am rugat o fata sa ma treaca si acum sunt la lvl 9.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cate nivele sunt in lady popular dar master mind nu are nivele trebuie sa iti artate 4 buline negre si ai castigat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auziti, eu sunt level 1 si nu pot sa trec!
Trebuie sa imi schimb coafura dar nu ma lasastraight face
Cum sa fac?

| Bitzika a răspuns:

Sunt 50 de lvl eu sunt de 432 de zile si ieri am ajuns la 50 am primit 20. 000 diamante si 20. 000 si 20. 000 de puncte la ziu 300 aam primit 200 de diamante si la 400 am primit 20000 de puncte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu te lasa sa treci deoarece te-ai dus la coafor sa-ti faci codite si ti-ai pus extensie si iti apar coditele peste coafura ta normala.asa ca du-te la par cauta acolo coditele nu la extensii

| anqutsel a răspuns:

Bitzica a răspuns:
Sunt 50 de lvl eu sunt de 432 de zile si ieri am ajuns la 50 am primit 20. 000 diamante si 20. 000 si 20. 000 de puncte la ziu 300 aam primit 200 de diamante si la 400 am primit 20000 de puncte minti cu nerusinare. Lol deja ma enervezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum fac sa imi dea si mie diamante asa moca? sau bani sau iq? va popicesc ast rasp

| dragutzyka29 a răspuns:

Manstermind nu are nivele. O prietena a reusit sa castige si m-a invatat si pe mine. Deci trebuie sa pui culori pana ai 4 bile negre adica ai nimerit culorile bilelor si locul unsde acestea trebuie puse. Daca ai 4 bile negre si albe inseamna ca ai ghicit culorile dar nu si locul tuturor bilelor.Mastermind se joaca pana la incercarea a 10-a sa ghicesti locul celor 4 bile. Daca ghicesti locul si culoarea celor 4 bile dupa incercarea a 10-a pierzi jocul. Sper ca te-am ajutat.

| Denisa10_9542 a răspuns:

Bitzica sa stii ca si eu am vb cu niste fete cre sunt nivele mai mari ca tine si nu le-am auzit niciodata zicand ca la niv 50 primesti 20.000 de diamante nu cred asa ceva.

| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a răspuns:

Pana acum sunt 60 de nivele, dar nu stiu cate are.
Si da, are jocul Master Mind!